Print Friendly, PDF & Email

شاید مهمترین مساله ای که در میان اقشار ورزشی وجود داشته باشد، بازنشستگی است. شاغلین این عرصه پس از پایان دوران حرفه ای مشکلات بسیاری را پیش روی خود می بینند. مهمترین این مسایل مشکلات اقتصادی است که بیشترین آسیب را متوجه این عزیزان می نماید.  در میان فعالین ورزشی ورزشکاران و قهرمانان همواره دچار بیشترین معضلات هستند زیرا آنها در طول دوران حرفه ای نیز از کمترین حمایت ها برخوردار بوده و به همین دلیل بازنشستگی آنها با دغدغه های بیشتری همراه خواهد بود. به همین دلیل شرکت بیمه معلم با ارائه طرح بیمه بازنشستگی و تامین آتیه ویژه ورزشکاران، خانواده ورزشکاران، مربیان و داوران محار(صدف حامل مروارید) در نظر دارد آینده روشن و سرشار از آرامش خاطری را برای این عزیزان فراهم نمایند تا این عزیزان نیز بتوانند نیازهای مادی خود، خانواده و فرزندانشان را بدون هیچ گونه نگرانی تامین نمایند و صدف حامل مرواریدشان را باز نمایند…

 

بیمه بازنشستگی و تامین آتیه ویژه ورزشکاران، خانواده ورزشکاران، مربیان و داوران طرح محار       
” با داشتن بیمه زندگی و سرمایه گذاری معلم همیشه ورزش کنید و آرامش خاطر داشته باشید “

 

خلاصه خبر :سعید گیوه چی مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم توضیح داد

بیمه معلم طرح جدیدی را برای دوره بازنشستگی و تامین آتیه ویژه ورزشکاران، خانواده ورزشکاران، مربیان و داوران ارائه کرد.
به گزارش تجارت، پانا، اخبار بیمه گران، مراقب بیمه، ایبنا، عصر اعتبار، بیمه آنلاین، آریا و به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، سعید گیوه چی مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم در تشریح جزئیات طرح «محار» گفت: ورزشکاران، مربیان و داوران که الگوهای فرزندان ایران زمین هستند، همچون مرواریدی باید حمایت شوند تا با خیال راحت به تعلیم و تعلم و زندگی ورزشی بپردازند.
وی افزود: متاسفانه مشکلات اقتصادی، گریبان بخشی از این قشر جامعه را نیز گرفته و می تواند در بلندمدت فعالیت حرفه ای آنها را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین شرکت بیمه معلم به دنبال حل این مشکل برآمد.
او افزود: بیمه نامه طرح محار به قشر هدف اعلام می کند که «با داشتن بیمه زندگی و سرمایه گذاری معلم همیشه ورزش کنید و آرامش خاطر داشته باشید.»

*صدف حامل مروارید را «محار» می گویند.

 

به مناسبت دهه فجر محصولی جدید از بیمه معلم در رشته عمرو سرمایه گذاری به نام طرح محار ( صدف حامل مروارید ) ویژه  ورزشکاران  و مربیان و داوران که الگوهای فرزندان ایران زمین هستند همچون مرواریدی هستند که باید حمایت شوند تا با خیال راحت به تعلیم و تعلم و زندگی ورزشی بپردازند. به بازار آمده است .

*در صورت تمایل و داشتن اطلاعات تکمیلی میتوانید با مشاوران آنلاین اورژانس بیمه در تماس باشید:

توضیحات کامل و جداول تکمیلی وحق بیمه های متعلق به طرحهای مختلف در لینک زیر:

 

لینک بیمه بازنشستگی ورزشکاران

یا از طریق بارکد زیر به آدرس صفحه مرود نظر بروید :

 

 

.

Share